Webshare (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Custom
cy: Addasu

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Style
cy: Arddull
