Webshare (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Left side
da: Venstre side

en: Right side
da: Højre side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Display title
da: Display titel

en: Alignment
da: Justering

en: Style
da: Typografi

en: Libraries
da: Biblioteker
