Webshare (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Style
el: Στυλ

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
