Webshare (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Custom
eo: Propra

en: Display title
eo: Montrata titolo
