Webshare (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Custom
et: Kohandatud

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Alignment
et: Joondus

en: Style
et: Stiil

en: Libraries
et: Teegid
