Webshare (1.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Right side
fa: سمت راست

en: Custom
fa: سفارشی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Alignment
fa: تراز

en: Style
fa: سبک
