Webshare (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Custom
fi: Oma

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Style
fi: Tyyli

en: Libraries
fi: Kirjastot
