Webshare (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Custom
is: Sergjørt
