Webshare (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Left side
fr: Côté gauche

en: Right side
fr: Côté droit

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Alignment
fr: Alignement

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Libraries
fr: Bibliothèques
