Webshare (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Custom
gl: Personalizado

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Display title
gl: Amosar título

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Style
gl: Estilo
