Webshare (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Left side
he: צד שמאל

en: Right side
he: צד ימין

en: Custom
he: מותאם

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Alignment
he: יישור

en: Style
he: סגנון

en: Libraries
he: ספריות
