Webshare (1.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Custom
hi: मनपसंद

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Alignment
hi: संरेखण

en: Style
hi: अंदाज

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
