Webshare (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Style
hr: Stil
