Webshare (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Left side
hu: Bal oldal

en: Right side
hu: Jobb oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Style
hu: Stílus

en: Libraries
hu: Könyvtárak
