Webshare (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը
