Webshare (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Left side
id: Sisi Kiri

en: Right side
id: Sisi Kanan

en: Custom
id: Tersuai

en: Display title
id: Judul tampilan

en: Alignment
id: Perataan

en: Style
id: Gaya

en: Platform
id: Perangkat

en: Libraries
id: Pustaka
