Webshare (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Style
is: Stíll
