Webshare (1.0.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Custom
it: Personalizzato

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Alignment
it: Allineamento

en: Style
it: Stile

en: Libraries
it: Librerie
