Webshare (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Left side
ja: 左サイド

en: Right side
ja: 右サイド

en: Custom
ja: カスタム

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Style
ja: スタイル

en: Libraries
ja: ライブラリ
