Webshare (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Style
ka: სტილი
