Webshare (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Custom
ku: درووستکراو
