Webshare (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Right side
lv: Labā puse

en: Custom
lv: Pielāgots

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Style
lv: Stils
