Webshare (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
