Webshare (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Style
nl: Stijl

en: Libraries
nl: Bibliotheken
