Webshare (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Custom
oc: Personalizat

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Style
oc: Estil

en: Libraries
oc: Bibliotècas
