Webshare (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Custom
pl: Własne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Style
pl: Styl

en: Platform
pl: Platforma

en: Libraries
pl: Biblioteki
