Webshare (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Left side
pt: Lado esquerdo

en: Right side
pt: Lado direito

en: Custom
pt: Personalizado

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Display title
pt: Mostrar título

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Style
pt: Estilo

en: Edit Platform
pt: Plataforma de edição
