Webshare (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Custom
ro: Personalizat

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Style
ro: Stil

en: Libraries
ro: Biblioteci
