Webshare (1.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Custom
ru: Собственная

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Style
ru: Стиль

en: Platform
ru: Платформа

en: Libraries
ru: Библиотеки
