Webshare (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Custom
sl: Prilagojeno
