Webshare (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Right side
sv: Höger sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Alignment
sv: Placering

en: Style
sv: Stil

en: Libraries
sv: Bibliotek
