Webshare (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Style
ta: பாணி
