Webshare (1.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Custom
tr: Özel

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
