Webshare (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى
