Webshare (1.0.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Custom
uk: Власний

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Style
uk: Стиль

en: Platform
uk: Платформа

en: Libraries
uk: Бібліотеки
