Webshare (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Left side
vi: Bên trái

en: Right side
vi: Bên phải

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Libraries
vi: Thư viện
