Webshare (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Custom
am: ብጁ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ
