Webshare (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
