Webshare (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал
