Webshare (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
