Webshare (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Style
sk: Štýl
