Webshare (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
