Website Feedback (1.0.0) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
