Website Feedback (1.0.0) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Send
oc: Mandar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: Offset
oc: Decalatge

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
oc: Impossible d'enregistrar las donadas perque la destinacion %destination es invalida. Aquò's sovent degut a l'utilizacion indegut de file_save_data() o a l'abséncia d'un embolcall de flux.
