Website Feedback (1.1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj
