Website Feedback (1.1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Tags
tr: Etiketler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Send
tr: Gönder

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: Send feedback
tr: Geri bildirim gönder

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
tr: %destination hedef klasörü geçersiz olduğundan veri kaydedilemedi. Bu durum file_save_data() işlevinin yanlış kullanımından ya da eksik bir akış kapsayıcısından kaynaklanıyor olabilir.

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
tr: Hedef geçersiz olduğundan veriler kaydedilemedi. Sistem günlüğünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
tr: %name dosya alanı için %directory yükleme dizini oluşturulamadı ya da dizine erişilemiyor. Yeni karşıya yüklenen bir dosya bu dizine kaydedilemediğinden karşıya yükleme iptal edildi.
