Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Embedded
da: Indlejret

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Export configuration
da: Eksportér konfiguration

en: Import configuration
da: Importér konfiguration

en: Synchronize configuration
da: Synkronisér konfiguration
