Website Toolbox Forum (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: Export configuration
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων

en: Synchronize configuration
el: Συγχρονισμός ρυθμίσεων
