Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Export configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import configuration
hu: Konfiguráció importálása

en: Synchronize configuration
hu: Beállítások szinkronizálása
