Website Toolbox Forum (8.x-1.9) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Embedded
kn: ಅಡಕಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು
